Po drugiej stronie cienia

1461839_179967628866576_421013498_n

Miło mi poinformować, że pod koniec lutego będzie miała premierę moja nowa książka „Po drugiej stronie cienia”.

Jest zupełnie inna od moich poprzednich powieści, dlatego czuję, że muszę się wyspowiadać. Otóż?

Czytelnicy ?Punkheada? i ?Bóg nosi dres? zawiodą się na tej lekturze. Niestety nie wydałem nic innego, innych czytelników nie mam, dlatego zawiodę wszystkich. Nie znajdziecie w niej głębokich przesłań, podprogowych racji. Przyziemny obyczaj wybrzmi na kartkach książki słabym echem, zastąpi go krzyk z podziemi, tutaj głośniej gadają martwi niż żywi. Z subkultur, którymi bawiłem się do tej pory, pojawią się znowu dresiarze. Bez twarzy, bez ciała, ciemne dziury w głębokich kapturach, w szerokich spodniach i wytartych nike?ach. Pragnąć będą krwi, a ja im ją dam…

Mam też dobrą wiadomość dla tych, którym przeszkadzał ostry język w moich poprzednich powieściach. Tym razem kurwy pozostaną na ulicach.

No dobrze? Ze dwie się znajdą, ale do? przełknięcia.

Za to będzie można pozwiedzać Olsztyn, śladem bohaterów przedostać się na drugą stronę. A będzie to świat z koszmarów, które czasami nawiedzają mnie głęboką nocą.

Ostatecznie nie wiem, kto będzie zadowolony z tej powieści. Na pewno ja, możne nawet tylko ja. Jednak prawda jest taka, że napisałem ją dla siebie, dla chłopca ciągle zamieszkującego moje ciało, który próbuje nadal ukryć się przed nadciągającym światem dorosłych. Musicie też wiedzieć, że od teraz mam zamiar tworzyć tylko dla siebie i musicie mi w tym zaufać. Inaczej będę kłamał, a już mam dosyć. Bo z czasem wszystko wychodzi na jaw. Okazuje się, że twoi bohaterowie są płascy, że nie ma w nich prawdy ani sensu, a historii, które do tej pory opowiedziałeś, wstydzisz się.

Już niczego nie będę się wstydził.

Share and Enjoy:
  • Print
  • Digg
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Yahoo! Buzz
  • Twitter
  • Google Bookmarks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *